Paslaugos

"Align-Pilates" paslaugos

Mūsų įmonė gali pasiūlyti platų paslaugų spektrą, pavyzdžiui, reformerių ir kitos pilateso įrangos pardavimą, įrangos nuomą, studijos patalpų nuomą ir pilateso užsiėmimus!

Nesvarbu, ar turite klausimų apie mūsų “Align-Pilates” treniruoklius, ar norite pasiteirauti apie įrangos ar patalpų nuomą, ar norite prisijungti prie mūsų gaivinančių pilateso užsiėmimų, esame pasirengę padėti kiekviename žingsnyje.

Norėdami pradėti, tiesiog užpildykite toliau pateiktą kontaktinę formą ir mūsų draugiška komanda su jumis susisieks. Norime suprasti jūsų tikslus ir pageidavimus, todėl pateikite mums bet kokią konkrečią informaciją ar reikalavimus.

Pirkimo išperkamoji nuoma

Atraskite puikų sprendimą, kaip įsigyti “Align-Pilates” treniruoklį, naudodamiesi mūsų galimybe be vargo įsigyti išperkamąja nuoma. Lanksčios sąlygos ir lengvos mėnesinės įmokos – Pilateso treniruočių tikslai dar niekada nebuvo taip lengvai pasiekiami. Pradėkite savo kelionę šiandien ir pajuskite neprilygstamą aukščiausios klasės treniruoklio privalumą savo namuose ar studijoje.

Nuomos paslaugos

Įrangos nuoma / studijos erdvės nuoma. Siūlome įvairiapusę pilateso patirtį, įskaitant aukščiausios kokybės “Align-Pilates” įrangos nuomą ir lanksčias studijos patalpų nuomos galimybes. Pagerinkite savo praktiką ar mokymus profesionalioje aplinkoje be rūpesčių.

Pilateso užsiėmimai

Asmeniniai / grupiniai užsiėmimai. Pajuskite pilateso galią per individualias individualias treniruotes arba gaivinančius grupinius užsiėmimus. Prisijunkite prie mūsų ir dalyvaukite įkvepiančioje kelionėje, kurios metu pagerinsite savo jėgą, lankstumą ir proto bei kūno pusiausvyrą.

Kontaktinė forma