Apie mus

Didžiojoje Britanijoje sukurta “Align-Pilates” yra pirmaujantis Europos pilateso treniruoklių prekės ženklas, kurį galima įsigyti daugiau nei 28 šalyse. “Align-Pilates” siūlo platų komercinės pilateso studijos įrangos asortimentą, taip pat naujovišką namų pilateso treniruoklių pasirinkimą ir visus kilimėlius, atramas bei smulkią įrangą, reikalingą pilateso treniruotėms ant kilimėlio.

Mūsų misija

“Align-Pilates” treniruokliais naudojasi daugybė sporto profesionalų įvairiose elitinėse sporto šakose, kuriose plačiai suprantama pilateso treniruoklių naudojimo treniruotėms ir reabilitacijai nauda. Mūsų misija – kuo platesnei auditorijai pristatyti Pilateso treniruočių su įranga (kurias iš pradžių siūlė Džozefas Pilatesas) naudą. Tai darome mažindami kokybiškos pilateso įrangos kainas, kad padėtų plisti komercinėms pilateso studijoms, kurių veiklą daugelyje šalių riboja didelė įrangos kaina. “Align-Pilates” taip pat sukūrė naujoviškų namų pilateso treniruoklių, kurie stovi arba susilanksto, kad juos būtų lengva laikyti, asortimentą, kad vartotojas galėtų mėgautis tikra pilateso treniruoklių patirtimi savo namuose ar biure, o tai dabar, labai išplėtus internetinių užsiėmimų ir išteklių pasiūlą, yra lengviau nei bet kada anksčiau.

Kuo mes išsiskiriame?

Paprasčiau tariant, tai neprilygstamas našumo ir kainos santykis! Manome, kad tai pasiekiame neaukodami kokybės ar patikimumo, naudodami aparatus, kurie pasižymi vienu iš lanksčiausių ir pritaikomiausių dizainų rinkoje, įskaitant daugybę naujoviškų patentuotų funkcijų, skirtų paprastam naudojimui ir fantastiškai patogiam naudojimui.

Mūsų asortimentas

“Align-Pilates” siūlo visą “Studio Pilates” aparatų asortimentą, įskaitant keturis “Studio Reformer” modelius iš aliuminio ir klevo medžio bei keturių ir aštuonių ratukų. Prie jų pridedami pilni ir pusiniai kadilakai, sieniniai įrenginiai, kombinuotos kėdės, kopėčių statinės, stuburo korektoriai, lankai, statinės, sėdimosios dėžės ir rotaciniai diskai – visa tai konkurencingiausiomis kainomis Europoje. Siūlome platų aukštos kokybės pilateso kilimėlių ir kilimėlių priedų asortimentą tiek studijoms, tiek namams.

“Align-Pilates” siūlo pagrindinį “Home Pilates Reformers” treniruoklių asortimentą, skirtą namų naudotojams arba besimokantiems mokytojams, kuriems reikia skirti papildomų valandų praktikai namuose. Šiuose namuose naudojamuose treniruokliuose naudojama daug pagrindinių mūsų “Studio reformers” treniruoklių komponentų, pavyzdžiui, muzikinės vielos spyruoklės, kad būtų užtikrinta tinkama treniruoklių patirtis. Namų pilateso treniruokliai taip pat yra skirti patogiam laikymui – jie gali būti sulankstomi arba pastatomi.

Woman with pilates trainer practising pilates

Pilateso treniruokliai

Atraskite platų "Align-Pilates" treniruoklių asortimentą, atitinkantį įvairius pageidavimus ir komerciniam, ir namų naudojimui. Turime pilateso treniruoklių visiems biudžetams, bet jei nesate tikri, kuris reformeris jums tinka, pasinaudokite mūsų palyginimo įrankiu.

Kadilakai ir bokštai

Ieškote, kaip įvairiapusiškai patobulinti pilateso treniruotes? "Align-Pilates" įranga pasižymi lanksčiausiu ir pritaikomiausiu dizainu rinkoje. Peržiūrėkite mūsų pilateso treniruoklių ir bokštų asortimentą - tai puikus papildymas kitai treniruotei! Sutaupykite vietos, bet vis tiek suteikite galimybę dirbti su skirtinga įranga savo klientams arba namuose.

Kėdės, statinės, dėžės ir lankai

"Combo" kėdės, statinės, dėžės ir lankai siūlo daugybę skirtingų galimybių stiprinti, ilginti ar lankstumo pratimams ir puikiai papildo bet kurią komercinę ar namų studiją. Padidinkite savo ir savo klientų treniruočių universalumą. Peržiūrėkite "Align-Pilates" asortimentą!

align-pilates-accessories-link-box.jpg

Pilateso priedai

Norėdami suderinti savo aukštos kokybės pilateso studijos įrangą, tiesiog privalote turėti prie jos derančius priedus! Naršykite ir rinkitės iš plataus asortimento pilateso kilimėlių ir reformerio priedų. Papildykite savo treniruoklį ir studijuokite savaip!

Studijos paketai

If you are looking for an easy and convenient way to set-up a studio, we have got the bundle for you. We offer a complete studio bundle ranging from 1-to-1 to group. If you would like to amend any of the bundles, please call to speak to one of our sales advisors.