Pilatesas

Pilateso treniruokliai ir studijos įranga

Kodėl Align-Pilates?

Kaina ir našumas

Taigi, koks yra "Align-Pilates" skirtumas? Paprasčiau tariant, tai yra prieinamumas ir neprilygstamas našumo ir kainos santykis! Tikime, kad tai pasiekiame neprarasdami kokybės ar patikimumo. Tačiau netikėkite tik mūsų žodžiais, ateikite ir išbandykite "Align-Pilates" skirtumą patys - didžioji dauguma, kurie tai daro, neatsigręžia atgal!

Neprilygstamas pritaikomumas

"Align-Pilates" įranga yra viena lanksčiausių ir labiausiai pritaikomų rinkoje. Pritaikykite savo treniruoklį su keičiamu kojų aukščiu arba pridėkite pusės/viso "Cadillac" konfigūraciją. Stengiamės užtikrinti, kad visos naujovės būtų suderinamos atgal, kad galėtumėte atnaujinti ir modernizuoti savo pilateso treniruoklius ir studiją, taip užtikrindami didžiausią pilateso užsiėmimų universalumą.

Įrangos specialistai

Esame Europos pilateso įrangos specialistai. 2010 m. įkurtos įmonės tikslas - pateikti studijinės kokybės pilateso įrangą Europos ir pasaulio rinkoms, kad studijų rinka galėtų klestėti kaip Šiaurės Amerikoje. "Align-Pilates", sujungusi savo seserinės bendrovės "The Mad Group" (kurios prekės ženklas "Pilates-Mad" nuo 2001 m. yra pirmaujantis kilimėlių įrangos prekės ženklas Jungtinėje Karalystėje) gamybinę patirtį ir plačias klientų žinias apie pilatesą, sukūrė didžiausią Europoje pilateso įrangos įmonę.

Patentuota RC spyruoklių juosta

Mūsų greitojo keitimo (RC) spyruoklių juosta turi integruotus vežimėlio ribotuvus ir reguliuojama su pritvirtintomis spyruoklėmis, todėl ją galima perkelti viena ranka vienu veiksmu, sutaupant nuo 3 iki 11 papildomų veiksmų kiekvieną kartą perkeliant spyruoklių juostą. RC spyruoklių juosta keičia žaidimo taisykles grupinėse treniruoklių pamokose, taip pat apsaugo nuo neteisingos vežimėlio kamštelio padėties ir galimybės palikti spyruokles įtemptoje padėtyje, o tai sutrumpina jų tarnavimo laiką ir sumažina našumą.

Kategorijos

Pilateso priedai

Kadilakai ir bokštai

Pilateso treniruokliai

Studijos paketai

Kėdės, statinės, dėžės ir lankai

Atsiliepimai

Naršykite mūsų naujus produktus